Отримати картку

Новини твого міста!

Ділимося з вами новою добіркою актуальних новин нашого міста! 👇🏼

У Харкові проходить персональна виставка художника Констянтина Гуменюка «Світ акварелі». Виставка проходитиме до 26 травня 2024 року в Інформаційно-виставковому центрі «Бузок» — встигніть завітати! 😊

Нещодавно харків’янка Еліна Світоліна вийшла до 1/8 фіналу ґрунтового турніру WTA 1000 у Римі.

А у підземній школі Індустріального району почалися заняття. Вона розпочала свою роботу та стала центром освіти. Місцем, де кожен учень може отримати якісне навчання від досвідчених педагогів. Місцем, де можна поспілкуватися зі своїми однокласниками, а під час перерв навіть відпочити в веселій компанії 👫

Також у місті відкрилась виставка художника-графіка Віталія Лотоцького «Риби, птахи, та інші». Побачити роботи можна у галереї-студії «Арт-Цяця», вул. Конторська, 2, з 11 по 18 годину, до 10 червня.

Харківські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті Європи з армрестлінгу. Змагання відбувалися у Словаччині з 2 по 12 травня. Наші спортсмени здобули 13 золотих, 10 срібних та 5 бронзових нагород!